Spritüel Uyanışın 12 İşareti – By Geoffrey Hoppe and Tobias

1- Özellikle boyun, omuz ve sırt olmak üzere vücut ağrıları. Bu, içinizde uyanan mesih tohumu gibi DNA düzeyinizdeki yoğun değişiklikliklerin sonucu olan spritüel uyanıştır. Ve geçicidir.

2- Hiçbir belirgin nedeni olmayan derin içsel üzüntü hissi. (Bu yaşamınızın ve diğer yaşamlarınızın) geçmişini serbest bırakıyorsunuz ve bu üzüntü hissi yaratıyor. Bu tıpkı yıllardır yaşadığınız bir evden taşınıp yeni bir eve gitme deneyimine benziyor. Her ne kadar yeni bir eve taşınmak isteseniz de eski evin anıları, enerjisi ve deneyimlerini terketmek üzüntü veriyor. Bu da geçicidir.

3- Sebepsiz yere ağlama. Madde 2ye benzer. Bu gözyaşlarının akmasına izin vermek iyi ve sağlıklıdır. Bu, içinizdeki eski enerjinin serbest bırakılmasına yardımcı olur. Bu geçicidir.

4- İşinde ve kariyerinde ani değişim. Çok yaygın bir belirtidir. Siz değiştikçe çevrenizdeki şeyler de değişecektir. Şimdilik mükemmel bir iş ya da kariyer edinmek konusunda endişelenmeyin. Bu da geçecek. Bir geçiş dönemindesiniz ve isteklerinize uygun bir iş bulana dek birkaç iş değişikliği yapabilirsiniz.

5- Aile ilişkilerinde gerileme. Eski karmanız yoluyla biyolojik ailenize bağlısınız. Karmik döngüden kurtulduğunuzda eski ilişkilerin bağları serbest bırakılır. Bu sanki aile ve arkadaşlarınızdan uzaklaşıyormuşsunuz gibi görünecektir. Bu geçicidir. Bir süre sonra, eğer gerekirse onlarla yeni bir ilişki geliştirebilirsiniz. Ancak bu ilişki, karmik yükler olmaksızın yeni enerji ile temellenecektir.

6- Olağandışı uyku düzeni. Bir çok gece 02.00 ile 04.00 arasında uyanmanız olasıdır. İçinizde süregiden bir çok çalışma var ve bu uyanmalar genellikle bir nefes almanızı sağlar. Endişe etmeyin. Eğer uyuyamıyorsanız yatakta yatmak yerine kalkıp birşeyler yapın ve insani şeyler konusunda düşünün. Bu geçici.

7- Yoğun rüyalar. Bunlar savaş ve kavga rüyaları, kovalanma rüyaları ve canavar rüyalarını içerebilir. Kelimenin tam anlamıyla içinizdeki eski enerjiyi yeniliyorsunuz ve geçmişin bu enerjileri genellikle savaşlar, kaçışlar ve canavarlar olarak sembolize edilir. Bu da geçicidir.

8- Fiziksel şaşkınlık. Zaman zaman fazlasıyla topraklanmadığınızı hissedeceksiniz. Sanki zemine iki ayağınızla basamıyormuş ya da iki dünya arasında yürüyormuş gibi bir hisle “mekansal bir meydan okuma” içinde olacaksınız. Bilinciniz yeni enerjiye geçerken vücudunuz bazen geride kalır. İçinizdeki yeni enerjinin topraklanmasına yardım etmek için doğada daha fazla zaman geçirin. Bu geçici.

9- Kendi kendine konuşmanın artması. Kendinizi herzamankinden daha fazla kendinizle konuşurken bulacaksınız. Aniden son 30 dakikadır kendinizle konuşmakta olduğunuzu farkedeceksiniz. Varlığınızın içinde yer alan yeni bir iletişim seviyesi vardır ve siz kendinizle konuşurken buz dağının yalnızca görünen ucunu deneyimliyorsunuz. Bu konuşmalar artacak ve daha akıcı, daha tutarlı ve daha anlayışlı hale gelecek. Aklınızı kaçırmıyorsunuz, yalnızca yeni bir enerjiyi deneyimleyen ışıkişçilerisiniz.

10- Diğer insanlarla birlikteyken bile yalnız hissediyorsunuz. Yalnız ve diğer insanlardan uzak hissedebilirsiniz. Gruplardan ve kalabalıklardan kaçma arzusu hissedebilirsiniz. Işıkişçileri olarak kutsal ve yalnız bir yolda yürüyorsunuz. Yalnızlık duyguları korkulara neden olmasına rağmen, bu süreç içinde diğer insanlarla ilişki kurmak oldukça zordur. Yalnızlık duyguları ayrıca rehberlerinizin terketmesi gerçeği ile de ilişkilidir. Onlar tüm yaşamlarınızın yolculukları boyunca sizlerle birlikte olmuştur. Şimdi onların geri çekilme zamanıdır, böylece boşluğunuzu kendi tanrısallığınız ile doldurabilirsiniz. Bu da geçicidir. İçinizdeki boşluk, kendi mesih bilincinizin sevgisi ve enerjisi ile doldurulacak.

11- Tutku kaybı. Herhangi bir şey yapmak için çok az ya da hiçbir arzu hissetmeyebilirsiniz. Sorun değil, bu sadece sürecin bir parçasıdır. “Hiçbirşey yapmamaya” zaman ayırın. Bu konuda kendinizle savaşmayın, çünkü bu da geçici. Bu bir bilgisayarı yeniden başlatmaya benzer. Sofistike yeni bir yazılımı ya da bu durum için konuştuğumuzda yeni mesih tohumu enerjisini yüklemek için kısa bir süreliğine kapatmanız gerekir.

12- Yuvaya dönmek için derin bir özlem. Bu belki de durumların içinde en zorlusudur. Derin bir deneyim yaşayabilir ve gezegenden ayrılıp yuvaya dönmek için aşırı arzu duyabilirsiniz. Bu bir intihar duygusu değildir. Kızgınlık ya da hayalkırıklığı merkezli değildir. Bunu abartmak ve kendiniz ya da başkaları için bir spritüel uyanış dramına neden olmak istemiyorsunuz. Yuvaya dönmek isteyen sessiz bir parçanız var. Bunun temel nedeni oldukça basit. Karmik döngüleri tamamladınız. Bu yaşamın sözleşmesi bitti. Hala bu fiziksel bedende iken yeni bir yaşama başlamaya hazırsınız. Bu geçiş süresince, diğer tarafta olmanın nasıl birşey olduğunu içsel olarak hatırlıyorsunuz. Dünyadaki görev için bir başka tura hazır mısınız? Yeni enerjiyi içinizde taşımanın zorluklarını üstlenmeye hazır mısınız? Evet, gerçekten de şu anda yuvaya dönebilirsiniz. Ama bu kadar uzağa geldiniz ve çok, birçok yaşamdan sonra film bitmeden ayrılmak utanç verici olur. Ayrıca yaşamın başkalarının bu yeni enerjiye geçişinde yardım etmen için sana burada ihtiyacı var. Onların eski enerjiden yeni enerjiye yolculuk etmiş senin gibi bir rehber insana ihtiyaçları var. Şu anda yürüdüğün yol, Yeni İlahi İnsanın öğretmeni haline gelmen için deneyimler sağlar. Yolculuğunuz kimi zaman yalnız ve karanlık göründüğünde, asla yalnız olmadığınızı hatırlayın.

Çeviri: Okültizm TürkiyeOrjinal Kaynak: http://www.maya12-21-2012.com/spiritual-awakening.html

http://www.facebook.com/notes/ok%C3%BCltizm-t%C3%BCrkiye/sprit%C3%BCel-uyan%C4%B1%C5%9F%C4%B1n-12-i%C5%9Fareti-by-geoffrey-hoppe-and-tobias/381639061925126

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: