BİREYSEL DÖNÜŞÜM SANATI

Bireysel Dönüşüm Sanatı
BİREYSEL DÖNÜŞÜM SANATI 

BDS nedir?

Herkes biriciktir ve herkes içinde, bu dünyaya katılması için bir potansiyel barındırır.  Erken yaşlarda fark edilip hayata geçirilmemiş olduğunda, orta yaşlarda yaşanılan bir boşluk hissi ile anlam arayışı başlar.  Bu içimizde ki tohumun (potansiyelin), “beni gör” seslenişleridir.  Bu ‘Öz’ün çağırışıdır. Bu içsel olarak beslendiğimiz kaynaktır ve ona yaklaştıkça yaşam doyumumuz artar.

İkincisi ise yaşam doyumumuzun diğer bacağı olan sağlıklı ilişkilerdir.  İnsanın ailesi, eşi, arkadaşları ile sevgi alış-verişi temel gereksinimlerindendir.   Bu dışsal olarak gözükse de, içsel yolculuk sonucu sağlıklı kurulan bağlardan akar. Çünkü bir tarafta “ben”, diğer tarafta “biz” algısı vardır.

BDS, bu iki ana unsuru baz alarak, ‘Astroloji (Doğum Haritası)’, ‘Kişisel Potansiyel Çalışmaları’, ‘Çekirdek İnanç Çalışmaları’, kişiye özel ‘Amaç Belirleme’ ve ‘Hedef Haritası’ bölümleri ile, kişinin dönüşüm sürecini optimum şekilde gerçekleştirebilmesi için oluşturulmuş bir çalışmadır. Çünkü yaşam kıymetlidir.

BDS nasıl bir çalışmadır?

Bireysel verilen bir danışmanlık hizmetidir. Üç aşamadan oluşmaktadır.  Her aşama, 1 buçuk saat sürmek ile birlikte 8 gün ara ile yapılmaktadır.

 

Temel içerik bilgisi;

Doğum haritası analizi,

Kişisel potansiyel çalışmaları,

Çekirdek inanç çalışmaları,

Amaç belirleme ve hedef gerçekleştirme çalışması,

İhtiyaç duyulan alanlarda çalışma (ilişkiler, vb.)

 

BDS ne sağlar?

Kişinin kendi üzerinde çalışması, kendisine hizmet etmeyen davranışlardan arınmasını ve kendini gerçekleştirmesini sağlarken, kişinin hedef belirlemesi ise yaşamda daha emin adımlarla ilerlemesini sağlar.  Temel de,  Bireysel Dönüşüm Sanatının hedefi, yapılan çalışmalar ile kişinin yaşam doyumunu arttırmaya yöneliktir.

‘Çünkü yaşam kıymetlidir.’

%d blogcu bunu beğendi: